شور و نشاط این روزهای ورزش لنده؛

۳ تیم برتر مسابقات مهیج طناب کشی در جام علوی+تصاویر

این روزها شور و نشاط خاصی به ورزش شهرستان لنده تزریق شده است. اکثریت هیات های ورزشی در قالب جام علوی اقدام به برگزاری مسابقات خود کردند تا سکوهای مجموعه ورزشی شهر لنده مملو از مشتاقان به ورزش باشد. در ادامه مسابقات جام علوی اینبار شاهد حضور علاقمندان به ورزش طناب کشی بودیم تا برای اولین بار بیش از ۷۰ ورزشکار این رشته مهیج گرد هم آیند.

به گزارش سایت خبری لنده؛ ورزش مهیج و پرطرفدار طناب کشی از جمله رشته های ورزشی بود که در این دوره از مسابقات مورد استقبال خوب علاقمندان به این رشته قرار گرفت بطوری که برای اولین بار در شهر لنده ۷۰ ورزشکار در قالب ۷ تیم با هم به رقابت پرداختند.

از نکات جالب این دوره از مسابقات حضور تعداد زیادی شرکت کنندگان از مناطق روستایی بود که نشان از آن دارد با ورزش سنتی و بومی منطقه میتوان باعث شد که اقشار مختلف روی به ورزش بیاورند.

همچنین حضور تعداد زیادی از جوانان و بزرگسالان در مسابقه طناب کشی لنده نشان داد با یک برنامه ریزی ساده و با کمترین امکانات میتوان لحظاتی شاد را برای مردم پدید آورد. ورزشی که بصورت گروهی انجام و کمترین تنش و هزینه های جانبی را در بر دارد.

در مسابقات طناب کشی از سری مسابقات جام علوی، ۳ تیم ورزش و جوانان، پایگاه مقاومت بسیجیان شهرک فجر و تیم شهید علوی به ترتیب صاحب عناوین برتر شدند.

اختتامیه مسابقات طناب کشی همراه بود با حضور مدیر شهرستانی طرح آبادانی و پیشرفت لنده و رئیس اداره ورزش و جوانان که هدایای در نظر گرفته شده از سوی بنیاد علوی را به تیم های برتر اهدا کردند.

در ادامه تصاویری زیبا از این دوره از مسابقات را خواهید دید.