مسابقات فوتبال یادواره شهدای منطقه موگرمون؛

مسابقات فوتبال جام روستایی یادواره شهدای منطقه موگرمون+تصاویر

 

در دومین روز از سال ۱۳۹۸ رقابت های فوتبال جام روستایی”یادواره شهدای منطقه موگرمون”با شرکت ۱۵ تیم و با حضور بیش از ۲۰۰ بازیکن بصورت گروهی در روستای گرداب آغاز شد.

به گزارش سایت خبری لنده؛ به دعوت جوانان منطقه موگرمون امروز افتتاحیه این مسابقات با حضور کریمی نژاد فرماندار شهرستان، مرادی مدیر شهرستانی طرح آبادانی وپیشرفت لنده، نجات نیا مشاور وزیر ارتباطات، محتشم بخشدار بخش موگرمون، آهنجان و جرنده از اعضای شورای شهر لنده، شریعتی رئیس شورای شهرستان و برخی روسای ادارات از جمله جهاد کشاوری، میراث فرهنگی و گردشگری،پست، هلال احمر، گاز و دانشگاه پیام نور برگزار شد.

کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در میان جوانان منطقه موگرمون گفت؛ موگرمون سالها پیش می بایست به توسعه می رسید و متاسفانه این کار انجام نشد و آن هم دلیلش عدم احصای ظرفیت ها و پتانسیل های این منطقه بود تا بشود با یک برنامه ریزی محرومیت از چهره این منطقه زدوده شود.

کریمی نژاد افزود؛ در طول یک سال گذشته و با ورود بنیاد علوی به شهرستان به مانند سایر مناطق این منطقه مورد مطالعه قرار گرفت و یک برنامه ریزی جامع در راستای توسعه موگرمون تدوین شد.

فرماندار کریمی نژاد خطاب به جوانان موگرمون گفت؛ این روزها شاهد هستیم نیازهای اولیه مردمان این منطقه از جمله نوسازی و تجهیز مدارس و مساجد بعد از سالها اکنون در حال انجام است.

فرماندار لنده موگرمون را ایل راه دوستی نام گذاری و در این راستا گفت؛ احداث پل موسوم به دره وحشت (وحدت) با همکاری بنیاد علوی از برنامه های است که نهایی شد و این پل بزودی احداث خواهد شد.

وی به جاده ی ارتباطی موگرمون به بخش چاروسا و دیشموک اشاره کردو در این باره گفت؛ در ادامه توسعه این منطقه جاده ی ارتباطی به منطقه چارورسا  را خواهیم داشت که باعث خواهد شد این منطقه رونق بگیرد.

ایشان خاطرنشان کرد؛ در روزهای گذشته با مدیر کل راه استان در ارتباط با این جاده رایزنی های لازم صورت گرفت که مدیر کل محترم قول مساعد داد این پروژه عملیات اجرایی آن بزودی آغاز شود.

فرماندار لنده در جمع جوانان منطقه موگرمون وعده احداث زمین چمن مصنوعی را نیز داد و در این باره گفت؛ با همکاری بنیاد علوی در راستای توسعه ورزش روستایی چمن مصنوعی این منطقه به مانند سایر مناطق شهرستان بزودی عملیات اجرایی آن آغاز میشود .

وی خاطرنشان کرد؛ در راستای توسعه بخش کشاورزی این منطقه طرح مطالعاتی تدوین و برنامه های خوبی در این راستا عملیاتی میشود.

فرماندار این شهرستان توسعه بخش شیلات و پرورش ماهی های موگرمون ،کاشت گیاهان دارویی و توسعه باغات مرکبات را از جمله مهمترین برنامه های در نظر گرفته شده در راستای توسعه بخش کشاورزی منطقه موگرمون عنوان کرد.

گفتنی است در آیین افتتاحیه این مسابقات وعده داده شد جوایز تیم قهرمان، تیم اخلاق و بازیکن فنی از سوی بنیاد علوی، مشاور وزیر ارتباطات و رئیس اداره گاز انجام گیرد.

رقابت های فوتبال جام روستایی شهدای موگرمون به منظور ترویج و اشاعه ورزش و کشف استعدادها در میان جوانان منطقه برگزار میشود.

در ادامه تصاویری از افتتاحیه مسابقات جام شهدای منطقه موگرمون را خواهید دید.