در دیدار دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده با فرمانده سپاه عنوان شد؛

فرمانده سپاه؛ کمک های بنیاد علوی از آسیب دیدگان کرونا و بیماران صعب العلاج قابل تقدیر است/پشتیبان برنامه های محرومیت زدایی بنیاد علوی خواهیم بود+تصویر

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده با فرمانده جدید سپاه ناحیه لنده دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری لنده؛ مرادی پور دبیر نهاد لنده در این دیدار به اهم اقدمات محرومیت زدایی شهرستان توسط بنیاد علوی اشاره و گفت، مجموعه سپاه و بسیج در این سالها همکاری خوبی در جریان محرومیت زدایی این منطقه با بنیاد علوی داشتند.

وی افزود؛ در حوزه های مختلف عمرانی و اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حمایتی اقدمات تاثیر گذاری توسط بنیاد انجام گرفت و این روند ادامه دارد.

مهندس مرادی به اقدمات مشترک بنیاد علوی با همکاری سپاه و بسیج اشاره و گفت؛ همزمان با شیوع کرونا در سطح کشور و به تبع آن این شهرستان در راستای کمک به اقشار کم برخوردار و بی بضاعت ۲ میلیارد هفتصد میلیون تومان بسته های غذایی تامین و با همکاری سپاه و بسیج روند شناسایی و توزیع در مناطق مختلف شهرستان انجام گرفت که از این عزیزان تقدیر و تشکر میکنیم.

وی دیگر اقدام حمایتی بنیاد که با کمک سپاه در شهرستان در حال انجام است را کمک مالی به بیماران با شرایط خاص عنوان و گفت؛ در این راستا اعتبار هفتصد میلیونی اختصاص داده شد که با کمک سپاه در بحث شناسایی کمک ها پرداخت میشود.

در ادامه این دیدار سرهنگ پاسدار روح اله ویسی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مجموعه بنیاد علوی در این منطقه محروم گفت؛ سپاه و بسیج از تمامی اقدامات محرومیت زدایی این نهاد در سطح شهرستان حمایت خواهد کرد.

فرمانده سپاه ناحیه لنده اظهار داشت؛ در شرایط سخت اقتصادی این روزها از حمایت ها و کمک های که بصورت مختلف در سطح شهرستان از مردم میشود تشکر میکنم.

فرمانده سپاه لنده ضمن قدردانی از اقدمات انجام شده بیان کرد؛ همکاری جهادی سپاه و بسیج با بنیاد علوی و دفتر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده ادامه خواهد داشت و پشتیبان این مجموعه در محرومیت زدایی از شهرستان خواهیم بود.