کلنگ زنی و بهره برادری از ۱۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در لنده؛

فرماندار لنده|تحقق پایلوت اقتصاد مقاومتی بنیاد مستضعفان-علوی عاملی برای پیشرفت لنده خواهد بود+تصاویر

پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان لنده با حضور استاندار استان کهکیلویه و بویر احمد و مدیران استانی و شهرستانی کلنگ زنی و به بهره برداری رسید. در چهارمین روز از هفته دولت با حضور استاندار این استان ۱۹ پروژه با اعتبار۱۳ میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومان در سطح شهرستان لنده افتتاح و کلنگ‌ زنی شد.

 

به گزارش سایت خبری لنده؛ موسوی فرماندار لنده گفت؛ در طول چهار دهه گذشته تاکنون خدمات ارزشمندی از سوی نظام در مناطق مختلف کشور انجام گرفته است که این شهرستان نیز از این مزایا بی بهره نبوده و، ولی به دلیل عمق محرومیت‌ها می‌طلبد که چندین برابر شوند.

فرماندار لنده اظهار داشت: یکی از مهمترین فرصت‌های پیش روی شهرستان لنده برای خروج از بن بست بحث تحقق پایلوت اقتصاد مقاومتی با حضور بنیاد مستضعفان کشور در این شهرستان است که می‌تواند عاملی برای پیشرفت و توسعه شهرستان لنده باشد.

موسوی افتتاح ساختمان فرمانداری، در بخش کشاورزی، آسفالت روستا‌های سر آسیاب و مال، آسفالت جاده ارتباطی روستایی سر آسیاب و کلنگ زنی ۵ زمین چمن مصنوعی، آغاز اصلاح شبکه برق و آب، کلنگ زنی ۱۲ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد و افتتاح ۶ واحد مسکن معلولین را از مهمترین پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان لنده عنوان کرد.

در ادامه تصاویری از حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این شهرستان و آیین کلنگ زنی و افتتاحیه پروژه های مختلف را خواهید دید.