فرماندار جدید شهرستان لنده؛

طرح پایلوت اقتصادی لنده راه رسیدن به توسعه و عمران آبادانی را تسهیل میکند+تصاویر

سایت خبری لنده؛ آیین تکریم و معارفه فرمانداران شهرستان لنده با حضور معاونت سیاسی امنیتی استاندار، مدیر کل سیاسی استانداری همراهی باشکوه مردم و مسئولین این شهرستان در محل سالن آموزش وپرورش برگزار شد.درآین سید خدادوست موسوی به عنوان فرماندار  جدید لنده معرفی و از خدمات ۳۰ ماهه دارا کریمی نژاد تجلیل شد.

تودیع و معارفه فرماندار لندهدر این آیین فرماندار جدید لنده گفت؛ این شهرستان دارای ظرفیت های بالای است که نقشه راه می خواهد و آمایش سرزمینی آن دوباره بازنگری شود که این نیازمند مشارکت همه دستگاه ها و مردم است.

مهندس موسوی تاکید کرد: انتخاب لنده به عنوان پایلوت اقتصادی از سوی بنیاد مستضعفان با مشارکت و همراهی دولت یک فرصت کم نظیر است. طرح پایلوت اقتصادی راه توسعه و عمران و ابادی منطقه را تسهیل میکند.

وی اظهار داشت؛ راه های مواصلاتی، زیر ساخت های عمران شهری، اشتغالزایی از اولویت های کاری است که با استفاده از ظرفیت بنیاد میشود به نتایج خوبی برسیم.

فرماندار جدید لندهسید خدادوست موسوی افزود:با توجه به سوابق ۲۳ ساله در وزرات کشور با پایه و اساس کار به خصوص پروژه های عمرانی آشنا هستم. تلاش خواهم کرد که مشکلات ارتباطی و پروژه های راه سازی ما در کمترین زمان ممکن به ثمر بنشیند.

وی تاکیدکرد: در حوزه روستایی خدمات خوبی به روستاها ارائه شده است اما این خدمات دیر ارائه و موجب خالی شدن روستاها شد. متاسفانه خالی شدن روستاها باعث بیکاری و مشکلات اساسی برای مردم به خصوص خود روستائیان شده است. حاشیه نشینی رواج پیدا کرد و امروزه میبینیم بیشترین آسیب های اجتماعی در همین مناطق پدیدار میشود.

فرماندار جدید لنده خاطرنشان کرد: در کنار استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در بحث استفاده از تسهیلات صندوق توسعه روستایی می توان برای مردم اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد کرد و این یکی از اولویت های کاری ما در آینده است.

وی تاکیدکرد: با رعایت مقررات باید دست همه کسانی که برای توسعه شهرستان لنده می خواهند قدمی بردارند با همفکری و هم اندیشی با اقشار مختلف جامعه به دنبال توسعه فراگیر باشیم تا بتوانیم این شهرستان را به مسیر پیشرفت برسانیم.

موسوی اظهارکرد: همه جای این استان خوب است ولی شاخصه های مردم لنده در وفاداری و پایمردی قابل تحسین است و آنچکه باعث شد این مسئولیت را بپذیرم محبت مردم این منطقه است.

فرماندار لنده در پایان یاد اور شد:  همه ما باید برای توسعه شهرستان لنده قدم برداریم تا این شهرستان به حق و حقوق خود برسد.