روز طبیعت در لنده؛

طبیعت شهرستان لنده میزبان طبیعت گردان سیزده بِدر+تصاویر

طبیعت بکر شهرستان لنده به علت آب و هوای مناسب و بارش های متناوب، صحنه زیبایی از شاهکار خلقت را در جای جای این منطقه به نمایش گذاشته و در روزهای بهاری موجب علاقه مندی گردشگران از سایر مناطق( شهرستان های همجوار) به این شهرستان شده بود.

به گزارش سایت خبری لنده؛ بارش های مستمر در روزهای گذشته، ساکنان و میهمانان نوروزی شهرستان لنده را به طبیعت زیبا و سایر ظرفیت های گردشگری راهی کرده است.

تفرجگاه های بسیاری در لنده وجود دارد که در ایام مختلف سال پذیرای مردم است و از جمله آنها می توان به حاشیه رودخانه جن در موگرمون، دشت ناصری، کوه سیاه و منطقه مورک ، روستاهای گرداب، روستای مونه(امام زاده عمادالدین ولی، دشت شیتاب، سفید کوه، دشت بن، حاشیه رودخانه مارون در آبرزگه، باغات آبرزگه، باغات تراب، و پل تاریخی تراب، روستای زیبای مال آخوند، دشت آبلش و روستای تاریخی آتشگاه اشاره کرد.
لنده به دلیل دارا بودن باغات بسیار مرکبات دشت ها و مزارع زیبا، میزبان بسیاری از هموطنان بوده و از جمله نقاط دیدنی این شهرستان که در روز طبیعت پذیرای طبیعت دوستان بوده است دو منطقه زیبای موگرمون و روستای ابرزگه بود که در ادامه تصاویری زیبا از این دو منطقه خواهید دید