در سومین جلسه بررسی و تسریع پروژه ها و اقدامات بنیاد علوی عنوان شد؛

ضرب العجل فرماندار لنده به اداره راه و شهرسازی در رابطه با پل وحدت+تصویر

مردم منطقه موگرمون سالهاست که یکی از مطالبات مهم آنان احداث یک حلقه پل بر روی دره وحدت است.این دره در سالهای گذشته از آنجا که در مسیر عبور  دانش آموزان قرار دارد تا امروز باعث گردید چندین خانواده داغدار عزیزانشان شوند.

به گزارش سایت خبری لنده-در همین راستا شهریور ۹۷ بود که در شورای اداری استان کهگیلویه و بویر احمد از سوی رئیس بنیاد مستضعفان خبر احداث پل بر روی دره فصلی وحدت داده شد و متعاقبا در بهمن ماه ۹۷ تفاهم نامه ای فی مابین بنیاد مستضعفان و اداره کل راه و شهرسازی منعقد گردید.

رییس بنیاد مستضعفان در جمع مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد در منطقه ای اگر ببینیم خطری مردم را تهدید میکند با همکاری دستگاه مربوطه ورود خواهیم کرد و پل وحدت با توجه به اینکه خطری جدی است برای اهالی بیش از ۱۰ روستای منطقه موگرمون بنیاد مستضعفان با همکاری راه و شهرسازی اقدام به احداث پل بر روی این دره فصلی خواهد کرد.

اینک هشت ماه از خبر خوشحال کننده رئیس بیناد مستضعفان میگذرد ،وعده ای که می بایست به عنوان یک اولویت در دستور کار مجموعه راه و شهرسازی قرارگیرد اما همان عامل همیشگی عدم تحقق بسیاری از پروژه های عمرانی یعنی “بروکراسی طولانی اداری” مانع از آن شد که پروژه پل وحدت عملیات احداث آن آغاز شود.

ضرب العجل فرماندار لنده

مجموع عوامل ذکر شده باعث شد تا امروز در نشست بررسی و تسریع پروژه ها و اقدامات بنیاد علوی در لنده فرماندار این شهرستان فرصت دو هفته ای به رییس اداره راه و شهرسازی بدهد و از مصوبات این جلسه آن شد که اداره راه  و شهرسازی موظف شده در مدت تعیین شده به صورت روزانه گزارش عملکرد اقدامات مقدماتی از سوی این اداره جهت برگزاری مناقصه پل وحدت-گرداب اعلام کنند.