دیدار شورای اداری شهرستان لنده با امام جمعه؛

شرط جلب اعتماد مردم از زبان امام جمعه لنده/مسئولین تلاش کنند از ظرفیت بنیاد علوی استفاده شود+تصویر

شورای اداری شهرستان لنده به دیدار امام جمعه این شهرستان رفتند و در یک گفتگوی یک ساعته پیرامون مباحث مهم شهرستان و تصمیم گیری های لازم بحث و گفتگو کردند.

سایت خبری لنده؛ در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین محمودی امام جمعه شهرستان لنده با تبريک سال جديد بر تلاش مسئولين در راستاي تحقق فرامين مقام معظم رهبري تاکيد کرد و گفت: بايد در سال جديد با همت و تلاش بیشتری برای بهبود شرایط اقتصادی مردم تلاش شود.

امام جمعه لنده با  اشاره به شعار سال مبتنی بر “رونق تولید” افزود: تکيه بر اقتصاد داخلی متناسب با رهنمود های رهبری با هدف عدم وابستگي به دیگر کشورها از مهمترين مولفه هایی است که بايد مورد توجه مردم و مسئولین قرار گيرد.

وی خطاب به مدیران این شهرستان گفت مردم اگر نظم را در کار یک مدیر و کارشناس و درکنار آن صداقت و دلسوزی را ببینند آنوقت است که باور میکنند مسئولین آنان را درک میکنند و چنین ویژگی های موجب جلب اعتماد مردم نسبت به مسئولین میشود .

حجت السلام محمودی شرکت مدیران در جلسات تعیین شده را از جمله وظایف یک مدیر برشمرد و در این راستا گفت؛ همه ما وظیفه داریم جلساتی که تعیین شده اند و ما عضوی از آن کارگروه یا شورا هستیم حضور داشته باشیم.گاها می شنویم مدیری از عدم حضور دیگر مدیران در جلسات رسمی گلایه میکنند ولذا لازم است کلیه مسئولین جلسات را جدی و با مطالعه در راستای ارائه نظرات و پیشنهادات کاربردی در جلسات حضور پیدا کنند .

وی خاطر نشان کرد خدمات ما به عنوان مسئول باید در راستای نشر ارزشها و دفاع از آرمانها باشد. مسولین کار و تلاش و حضور در میدان را مسئولیت همیشگی و خدمت همه ما باید توأم با فکر و اندیشه اسلامی انقلابی باشد.

ایشان در پایان خطاب به مسئولین شهرستان گفت؛ یکی از ظرفیت های فعلی شهرستان لنده حضور بنیاد علوی است.ظرفیتی که میتواند باعث ترقي هر دستگاهی در این منطقه باشد. چند پروژه مهم از جمله مرکز بستر درمانی شهرستان، پل منطقه موگرمون، مرکز توانبخشی بهزیستی و پروژ های دیگر از ماه های گذشته در برنامه کاری بنیاد علوی و دستگاه های مرتبط قرار گرفت که مردم منتظر اجرایی شدن آنان هستند.مسئولین شهرستان از آنجا که برخی از این پروژه ها به صورت مشارکتی قرار است اجرایی شوند بستر لازم برای شروع بکار این پروژه ها را فراهم کنید.