پیرو مطالبات مردمی و با پیگیری امام جمعه لنده صورت گرفت؛

ساماندهی مصلای بزرگ شهر لنده+تصاویر


در آخرین سفر مهندس سعید کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور به شهرستان لنده دومین منطقه اقتصاد مقاومتی، ایشان از مصلای بزرگ امام خمینی ره این شهر بازديد داشت.


به گزارش سایت خبری لنده؛ همزمان با حضور مهندس سعید کیا در مصلای حضرت امام خمینی ره لنده ، حجت السلام محمودی امام جمعه این شهرستان، اتمام و بهره برداري اين پروژه را براي شهرستان ضروري دانست و از این مکان به عنوان تنها جایگاه اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی یاد کرد و از رئیس بنیاد مستضعفان درخواست همکاری داشتند تا این پروژه در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری کامل برسد.

تنها یک ماه بعد از وعده رئیس بنیاد مستضعفان مبنی بر ساماندهی مصلای لنده، عملیات نماکاری ضلع غربی، کف سازی و محوطه سازی در روزهای اخیر آغاز شد.

از آنجا که این مکان فرهنگی مذهبی تنها جایگاهی است که برنامه های فرهنگی و مذهبی شهرستان لنده در آن انجام میگرد این خبر خوش یقیناً برای مردم ولایت مدار این منطقه در راس متولیان حوزه فرهنگ خبری مسرور بخش خواهد بود.

گفتنی است در ادامه حمایت های بنیاد مستضعفان-علوی از حوزه فرهنگی_مذهبی این شهرستان در ماه های گذشته ۲۰ مسجد در مناطق روستایی که سالها بود نیازمند نوسازی و ترمیم بودند در قالب طرح نوسازی مساجد شهرستان عملیات ترمیم و زیباسازی آنان آغاز شد و هم اکنون شاهد تغییر اساسی در سیمای مساجد این مناطق هستیم.

در طرح آبادانی و پیشرفت لنده ۲۰  مسجد مناطق روستایی گچکاری، دیوار کشی، محوطه سازی، ایزوگام، کف سازی و رنگ آمیزی شدند.