ساخت مرکز جامع درمان بستر ۱۰ تخت خوابی لنده

نشست شورای سلامت شهرستان لنده با حضور اعضا و نماینده بنیاد مستضعفان در سالن شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزارش. مهندس یزدان پرست مدیر طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان لنده از ساخت مرکز جامع درمان بستر با تجهیزات کامل با مشارکت وزارت بهداشت خبر داد و گفت: بنیاد مستضعفان در برنامه کاری خود در سطح شهرستان لنده در حوزه های مقاوم سازی و نوسازی مدارس، ساخت و تجهیز سالن های ورزشی، ارتقا سلامت و انگیزش اجتماعی، فعالیت های فرهنگی و ورزشی با مشارکت ۵۰ درصدی با دستگاههای دولتی و مردمی فعالیت خواهد داشت.

مهندس یزدان پرست
یزدانپرست افزود: این مرکز جامع درمان بستر ۱۰ تخوابی در یک طبقه و با مساحت ۱۰۴۰ مترمربع زیر بنا و ۶۰۰ مترمربع محوطه سازی شامل بخش های اورژانس، تشخیص، کلنیک، داروخانه، بخش اداری، بخش بستری بزرگسالان و کودکان واقامتی (سه باب سوئیت پزشک و ماما) بوده و بر اساس استاندارد های روز دنیا طراحی گردیده است.

وی گفت : مرکز جامع درمان بستر لنده با مشارکت بنیاد مستضعفان و وزارت بهداشت احداث خواهد گردید که ساخت و اهداء ۲ آمبولانس برای مرکز فوق در تعهد بنیاد مستضعفان و تجهیز آن در تعهد وزارت بهداشت می باشد.