کنکور سراسری در لنده؛

رقابت ۸۷۴ کنکوری در شهرستان لنده/تقدیر رئیس آموزش وپرورش از شورای اداری و بنیاد علوی+تصویررئیس آموزش و پرورش شهرستان لنده از بسیج تمامی منابع و امکانات برای برگزاری این آزمون در فضایی امن خبر داد.

رقابت ۸۷۴ کنکوری در شهرستان لنده/تقدیر رئیس آموزش وپرورش از شورای اداری و بنیاد علوی

به گزارش سایت خبری لنده؛ دکتر جاویدان گفت: آزمون سراسری امسال با شرکت ۸۷۴ داوطلب زن و مرد برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزمون سراسری سال ۹۸ در ۲ حوزه امتحانی برگزار خواهدشد، عنوان کرد: ۴۲۴ داوطلب مرد و ۴۵۰ زن داوطلب زن در این شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان لنده افزود: داوطلبان در پنج رشته امتحانی علوم ریاضی و فنی، هنر، زبان خارجه، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت خواهند کرد.

ایشان با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در رشته های مختلف نیز گفت؛ تعداد ۵۱۱ داوطلب در رشته تجربی، ۵۵ داوطلب در رشته علوم ریاضی،۳۳ داوطلب در رشته هنر، ۴۹ داوطلب در رشته زبان خارجه و ۲۲۸ داوطلب در رشته علوم انسانی شرکت خواهند داشت.

دکتر جاویدان از شورای اداری شهرستان در راس فرماندار و بطور ویژه از روسای ادارات شبکه بهداشت ودرمان، مدیریت برق، رئیس شورای شهرستان، نیروی انتظامی و پلیس راهور، نهاد های امنیتی و قضایی، اصحاب رسانه و بنیاد علوی که در راستای تجهیز وسایل سرمایشی همکاری داشتند تقدیر کرد.

گفتنی است، نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۹۸ نیمه اول مرداد و نتیجه نهایی نیمه دوم شهریور اعلام خواهد شد.

به گزارش سایت خبری لنده-آزمون سراسری کنکور سال ۹۸ در روزهای پنج شنبه سیزدهم و جمعه چهاردهم تیرماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان لنده برگزار خواهد شد.