مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت لنده؛

راه اندازی نخستین فروشگاه مجازی با هدف حمایت از تولید کنندگان شهرستان لنده+تصاویر

مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت لنده خبر داد؛ جهت دسترسی راحت تر شهروندان لنده به محصولات و توانمندیهای صندوق های توان افزایی،
به منظور توسعه و ارتقاء بستر های عرضه و فروش محصولات صنایع دستی کارافرینان این شهرستان فروشگاه مجازی با نام elende.ir راه اندازی شد.

سایت خبری لنده- مهندس یزدان پرست با اشاره به راه اندازی نخستین فروشگاه مجازی در این شهرستان گفت؛ ایجاد این فروشگاه یک رخداد بزرگ برای فعالین خانواده صنایع دستی، مشاغل و کسب و کارهای کوچک در شهرستان است.

ایشان ضمن بر شمردن محاسن فروشگاه مجازی افزودند؛ شلوغی شهر ها و تغییر بازارها باعث شده که امروزه مردم بیشتر نیازمندی های خود را از فروشگاه های مجازی مرتفع کنند. این بستر بوجود آمده می تواند به کسب و کار های خانگی رونق دهد چون دسترسی مشتریان به محصولات و خدمات این فروشگاه ها از هرنقطه کشور امکان پذیر است و نیاز به حضور فیزیکی مشتری در مغازه یا خود فروشگاه نمی باشد و به همین دلیل از تمامی مناطق کشور می توانند خریداران محصولات زنان روستاهای لنده باشند.

وی با اشاره به اینکه رویکرد بنیاد مستضعفان شکوفایی و تقویت کسب و کارهای کوچک در مناطق محروم است بیان داشت: یکی از  ظرفیت های بزرگ مناطق روستایی، کسب و کارهای بومی محلی است که بنیاد با راه اندازی صندوق های توان افزایی برنامه های حمایتی خود را از روستائیان اجرایی میکند.

مهندس یزدان پرست گفت؛ از برنامه های حمایتی بنیاد در این حوزه موضوع بازاریابی است که با راه اندازی فروشگاه مجازی، تولید کنندگان این منطقه ارتباطی مستقیم را با خریداران سایر مناطق تجربه خواهند کرد.

یزدان پرست یاد اور شد؛ در طرح آبادانی و پیشرفت لنده طی دوسال گذشته با حمایت مالی و معنوی بنیاد بسیاری مشاغل و کسب و کارهای کوچک راه اندازی شده است که کار آفرینان این مشاغل با توجه به بعد مسافت و دوری از بازارهای فروش این دغدغه را داشتند که محصولات تولیدی آنان بفروش نمی رسد که در این راستا این پایگاه مجازی میتواند بهترین راه حمایت از این عزیزان باشد.

نماینده بنیاد در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد؛ جهت پشتیبانی سایت فوق و دسترسی راحت تر شهروندان لنده به محصولات و توانمندیهای صندوقهای توان افزایی روستایی، قرار است تا پایان آذرماه از فروشگاهی در سطح شهر رونمایی شود.