فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده؛

حمایت از ۴۵۰۰ خانوار در لنده با اجرای طرح مواسات و همدلی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج‌ شهرستان لنده از توزیع بیش از ۴ هزار و پانصد بسته معیشتی با حمایت بنیاد مستضعفان، تحت عنوان کمک های مومنانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری لنده؛ سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری با اشاره به ظرفیت عظیم بسیج و سپاه در اجرایی کردن ماموریت های واگذاری گفت؛ امروز بسیج و سپاه پاسداران به عنوان کار آمدترین نیروها در تمام بحران ها و چالش ها در خط مقدم همکاری و کمک به مردم هستند.

وی افزود: حضور فعالانه در تمام فعالیت های احتماعی، فرهنگی و عمرانی نشان از کار آمدی این نیرو دارد که در بحث مبارزه با بیماری کرونا، بسیچ با اقتدار تمام در خدمت به مردم بوده است و بیشترین همکاری و تعامل را با ادارات و نهاد های انقلابی در سطح ملی و استان و شهرستانی داشته است.

مختاری تصریح کرد: پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص راه اندازی رزمایش ملی مواسات و همدلی و کمک های مومنانه، این شهرستان تا کنون ۴ هزار و پانصد بسته معیشتی با همکاری بنیاد مستضعفان، دفتر امام جمعه و خیرین در سطح روستاها و بخش های شهرستان لنده توزیع کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده خاطرنشان کرد: اگر خانواده ای دارای شرایط لازم، یعنی تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نباشد و از بازنشستگان نیروهای کشوری و لشکری و تامین اجتماعی نباشد و از لیست فرماندهان پایگاه ها نیز جامانده باشد می تواند با مراجعه به بسیج سازندگی ناحیه مقاومت لنده در خواست خود را ثبت کند تا پس از بررسی بسته معیشتی به وی تحویل داده شود.