یاداشت؛

حال خوش ورزش لنده با حمایت های بنیاد مستضعفان +تصاویر

با حمایت مالی بنیاد مستضعفان از ورزش شهرستان لنده در ایام دهه ولایت و هفته تربیت و بدنی مسابقات ورزشی در رشته های مختلف برگزار که با استقبال پرشور ورزشکاران همراه بود.حمایت های که باعث شد بعد از سالها حال روز ورزش این شهرستان خوش باشد و دیگر دغه دغه نبود منابع مالی برای هیات های ورزشی وجود نداشته باشد.

به گزارش سایت خبری لنده؛ در سالهای اخیر هزینه های مالی در ورزش باعث شده بود کمتر شاهد برگزاری مسابقات ورزشی در این منطقه محروم باشیم. عاملی که نه تنها باعث تعطیلی اکثریت رشته های ورزشی بلکه باعث افزایش آسیب های اجتماعی در بین جوانان شده بود.

با شروع طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده زیر نظر بنیاد مستضعفان توسعه زیر ساخت های ورزش با هدف تزریق شور و نشاط به جامعه جوان این منطقه در دستور کار مسئولین این نهاد قرار گرفت.

بنابراین گزارش در راستای کمک به ورزش این شهرستان، بنیاد مستضعفان در گام نخست اقدام به ساخت چندین زمین چمن مصنوع کرد و هم اکنون ۶ روستای بزرگ این شهرستان شاهد اجرای عملیات احداث زمین های ورزشی خود هستند.

مسولین بنیاد مستضعفان در کنار توسعه زیر ساخت ها، تجهیز اماکن ورزشی این منطقه را نیز انجام و در ماه های گذشته وسایل سرمایشی جهت نصب در سالن های مجموعه ورزشی شهید دستغیب تامین و در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار دادند.

به گزارش این پایگاه خبری بعد از برنامه ریزهای صورت گرفته در راه توسعه زیر ساخت ها و تجهیز اماکن ورزشی در راستای شاداب سازی و کاهش آسیب های اجتماعی برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت های مختلف در دستور کار این نهاد قرار گرفت تا با همکاری اداره ورزش و جوانان، حال این روزهای ورزش و ورزشکاران لنده ای خوش و شور و شوق و اشتیاق به سکوهای ورزشگاه شهید دستغیب این شهر بازگردد.

حمایت های که باعث شد تا در کمتر از ۲ ماه، دو دوره مسابقات ورزشی در اکثریت رشته ها با حضور پر شور جوانان این منطقه و شهرستان های همجوار برگزار گردد.

گفتنی است در دومین دوره برگزاری مسابقات با حمایت بنیاد مستضعفان به مناسبت هفته تربیت بدنی رقابت ها در ۱۴ رشته( همایش بزرگ پیاده روی ورزشی با حضور اقشار مختلف، فوتبال، فوتسال آقایان، فوتسال بانوان، بیلیارد، ورزش صبحگاهی با برگزاری مسابقات دارت ویژه کارمندان دولت در شهرستان، شطرنج آقایان، شطرنج بانوان، طناب کشی، تنیس روی میز و شنای بانوان به پایان رسید .