معرفی مناطق گردشگری لنده؛

جاذبه های دیدنی منطقه گردشگری موگرمون+تصاویر 

سایت خبری لنده-موگرمون منطقه ای سرسبز و زیبا با چشمه ساران همیشه جوشان و رودخانه دائمی جن در پایین دست کوه‌های سیاه و سفید با داشتن درختان تنومند بلوط طبیعتی وصف ناپذیر دارد که باعث شده این منطقه به بهشت گمشده گردشگران نوروزی تبدیل شود.

دیدنی های این منطقه گردشگری آنقدر چشم نواز هست که گردشگرانی از سراسر کشور این منطقه زیبا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب و منظره ها و چشم انداز زیبای این منطقه را در ذهن خود به یادگار ثبت کنند.

«موگرمون» که به بهشت گمشده شهرت دارد همچون نگینی در شهرستان لنده می‌درخشد.این تفرجگاه دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی`رودخانه جن بوده که با داشتن طبیعتی با درختان بسیار زیبا و آب زلالی که از دل کوه می‌جوشد تفرجگاه زیبا و دل‌نشینی را برای گردشگران به وجود آورده است.

در کنار این منطقه تفریحی گردشگری زیبا چندین مزارع پرورش ماهی قزل آلا و شالیزارهای برنج و نیزارها و درختچه های زیبای مُورد زیبایی این منطقه را دوچندان کرده است.

تفرجگاه زیبا و دل نشینی که باعث می شود هر ساله گردشگران زیادی از شهرستان های کهگیلویه وبویراحمد و استان های خوزستان، بوشهر، فارس و سایر مناطق به این منطقه بیایند.

همه این زیبایی ها باعث شده است تفرجگاه دلنشین موگرمون همچون نگینی زیبا در استان کهگیلویه وبویراحمد بدرخشد و در نگاه گردشگرانی که از این منطقه دیدن میکنند به «بهشت گمشده جنوب ایران» معروف شود.

طبیعت زیبا و بکر منطقه گردشگری “موگرمون” با زیبایی های که دارد چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند و در این روزها میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران نوروزی خواهد بود. اگر گذرتان به استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان لنده افتاد سری به منطقه موگرمون بزنید. مطمئنا شاهد زیبایی های دور از تصور خواهید بود.