توزیع رایگان اقلام بهداشتی در روستاهای کم برخوردار لنده از سوی بنیاد علوی/تصاویر

سایت خبری لنده : به مدیر ملی طرح آبادانی بنیاد علوی در شهرستان لنده : از توزیع رایگان اقلام بهداشتی با هدف کمک به خانواده های کم برخوردار و آسیب پذیر برای مقابله با شیوع کرونا در مناطق روستایی شهرستان لنده خبر داد.

گفتنی است اقلام بهداشتی توزیع شده در بین خانوارهای مناطق روستایی کم برخوردار از جمله روستاهای دم تنگ؛آبزالو؛وحدت؛دشت ناصری و مورجن شامل ماسک ؛مایع دستشویی؛ الکل و مواد ضد عفونی بوده است.

محمد علی جعفری افزود : با هدف مبارزه با ویروس کرونا در کناز توزیع این بسته های بهداشتی تعداد ۳۰۰۰ جفت دستکش لاتکس خریداری و در اختیار گروه های جهادی و دهیاری ها و شبکه بهداشت شهرستان لنده قرار داده شده است.

ایشان خاطر نشان کرد که بنیاد علوی تا ریشه کن شدن ویروس کرونا با حمایت از گروه های جهادی برای حمایت از مردم شریف شهرستان لنده ادامه خواهد داد.

همچنین تعداد ۱۴ بسته نیز به پاکبانان شهر لنده و شش بسته به خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز اهداء شد.

گفتنی است که بر اساس گزارشات منتشره از سمت مراکز بهداشت و درمان لنده  تاکنون هیچ موردی مبنی بر ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان لنده  مشاهده نشده و هیچ یک از شهروندان به این ویروس مبتلا نشده است.

شهرستان لنده با بیش از ۲۳ هزار نفر جمعیت دارای یک شهر و دو بخش است که سومین  مرکز اجرای طرح آبادانی وپیشرفت بنیاد مستضعفان می باشد .