مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت لنده؛

تجلیل بنیاد علوی از دانش آموزان، معلمان و مدیران برتر لنده+اسامی


با انتخاب شهرستان لنده به عنوان پایلوت محرومیت زدایی از سوی بنیاد مستضعفان یکی از حوزه هایی که با جدیت مورد حمایت قرار گرفت حوزه آموزش و پرورش بود. در یک سال گذشته به همت بنیاد علوی مجری طرح آبادانی و پیشرفت این شهرستان ضمن توسعه زیر ساخت های آموزشی نظیر احداث کلاس های درس جدید و نوسازی تعداد زیادی از مدارس و تجهیز آنان بنیاد اقدام به حمایت از دانش آموزان نیز کرده است.

ورود بنیاد علوی و کمک به افزایش سطح علمی دانش آموزان با تجلیل از استعداد های برتر راهی مناسب برای ایجاد انگیزه قوی است تا دیگر خبر موفقیت دانش آموزی از یک منطقه محروم تعجب برانگیز نباشد. بر همین اساس در راستای کاهش محرومیت آموزشی در چارچوب تدابیر ابلاغی مقام معظم رهبری در کمک به دانش آموزان مناطق محروم، ارتقای سطح علمی دانش آموزان لنده با اجرای طرح تجلیل از نخبگان علمی در سطوح مختلف در صدر تلاش‌ها و برنامه های بنیاد علوی قرار گرفته است.

مدیر محرومیت زدایی لنده در گفتگو با این پایگاه خبری گفت؛ همزمان با استقرار بنیاد علوی مجری طرح آبادانی و پیشرفت لنده احصای نیازمندی های آموزش و پرورش در دستور کار قرار گرفت و برنامه های حمایتی خوبی در این حوزه تا به امروز انجام گرفت.

مهندس یزدان پرست یاد آور شد؛ در یک سال گذشته توسعه زیر ساخت های آموزشی از جمله احداث کلاس های درس جدید، نوسازی مدارس مناطق روستایی و شهر لنده و همچنین تجهیز مدارس به وسایل سخت افزاری و سرمایشی از جمله اقداماتی بود که توسط بنیاد علوی در قالب طرح تجهیز و نوسازی مدارس این شهرستان صورت گرفت.
وی همچنین به حمایت مستقیم بنیاد علوی از دانش آموزان اشاره و در این راستا گفت؛ در کنار توسعه زیر ساخت های آموزشی حمایت از دانش آموزان مناطق روستایی برنامه ای دیگر بود که در سال گذشته انجام و تعداد ۲۴۵۰ دانش آموز را توانستیم تحت پوشش حمایتی بنیاد علوی قرار دهیم.

طرح حمایت از استعداد های برتر در شهرستان لنده
مدیر ملی محرومیت زدایی لنده به حمایت بنیاد از استعداد های برتر در مناطق محروم کشور اشاره و اظهار داشت؛ یکی دیگر از برنامه های حمایتی بنیاد علوی در طرح آبادانی و پیشرفت این شهرستان در سال گذشته طرح حمایت از استعداد های برتر یا همان دانش آموزان نخبه بود که اجرایی شد. در طرح تجلیل از استعداد های برتر در ۳ مقطع  تحصیلی از ۲۴۰۰ دانش آموز نخبه که حائز رتبه های برتر کلاس درس خود شدند تجلیل بعمل آمد.

ویدئوی زیر مربوط به تجلیل از دانش آموزان برتر سال گذشته می باشد :

دومین سال تجلیل از استعداد های برتر
یزدان پرست خاطرنشان کرد؛ در سال تحصیلی ۹۸ نیز با هدف حمایت از استعداد‌های برتر از تعداد ۱۹۳۱ نفر دانش آموز این شهرستان تجلیل خواهد شد و در این راستا جوایز این تعداد دانش آموز شامل کیف و ملزومات آموزشی متناسب با هر مقطع تحصیلی تهیه شده است و در مهر ماه از طریق مدارس بدست دانش آموزان رسانده میشود.

وی همچنین به تجلیل از معلمان، مدیران و عوامل اجرایی در مدارس و اداره آموزش و پرورش اشاره و اظهار داشت؛ در کنار تجلیل از دانش آموزان برتر تجلیل از عوامل ذکر شده در این شهرستان انجام میگیرد که بر اساس شاخص های در نظر گرفته شده تعداد ۲۳۶ نفر عوامل اجرایی را شامل میشود.

مهندس یزدان پرست عنوان کرد؛ حمایت بنیاد علوی از دانش آموزان برتر و عوامل اجرایی بر اساس لیست ارسالی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده انجام میشود.
در لیست زیر دانش آموزان برتر هر مقطع تحصیلی و عوامل اجرایی مربوطه آورده شده است.

دانلود و مشاهده لیست دانشجویان ممتاز شهرستان لنده

دانلود و مشاهده لیست دانش آموزان مقطع ابتدائی

دانلود و مشاهده لیست دانش آموزان مقطع متوسطه اول 

دانلود و مشاهده لیست دانش آموزان مقطع متوسطه دوم

دانلود و مشاهده لیست دبیران ومدیران دارای رتبه استانی و شهرستانی