گزارش؛

تجلیل از فرماندهان پایگاه های مقاومت محلات لنده توسط بنیاد علوی+تصاویر

به گزارش سایت خبری لنده؛ در ادامه برنامه فرهنگی-اجتماعی نهاد آبادانی و پیشرفت لنده با حضور مدیر و دبیر واحد فرهنگی نهاد این شهرستان و فرمانده سپاه پاسداران از فرماندهان پایگاه های بسیج مقاومت محلات لنده تجلیل شد.

سرهنگ پاسدار روح اله ویسی در این آیین گفت؛ در این دوران کرونایی سپاه ماموریت ویژه ای جهت کنترل بیماری کرونا دارد، و موفقیت در این زمینه به کمک ظرفیت ویژه فرماندهان پایگاه های بسیج نیازمند هستند.

ویسی بیان کرد: برای کنترل بیماری، طرح محله به خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی درحال اجرا است که در مرکز شهرها این وظیفه مهم برعهده فرماندار، شبکه بهداشت، هلال احمر،شهرداری وسپاه است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  لنده با اشاره به طرح شهید سلیمانی خاطر نشان کرد؛ شهرستان لنده را به هفت بلوک تقسیم کرده ایم، و در روستاها طرح کنترل بیماری کرونا محله به خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی بر عهده فرمانده هان پایگاه ها، ودهیاران است.

در چهارمین روز از هفته بسیج از فرماندهان پایگاه های بسیج محلات لنده تجلیل شد+تصاویردر ادامه این آیین مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده نیز گفت؛ شعار امسال هفته بسیج  نشان”انسجام و اقتدار ملی” است، و این ویژگی ها نمایانگر نظم و انضباط بسیجان است.

مهندس مرادی پور افزود؛ بسیج نماد الگوی نظم ، انضباط، از خود گذشتگی است و آرامش امروز را مدیون بسیجان هشت سال دفاع مقدس هستیم.

وی عنوان کرد؛ بسیج قدرت اول کشور می باشد زیرا این بسیجان دفاع مقدس، مدافعان حرم و ولایت هستند که از ارزشهای انقلاب دفاع می کنند.

مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده تصریح کرد؛ مردم توقع بسیار زیادی از بنیاد علوی دارند در صورتی که بنیاد علوی ظرفیت های محدودی دارد.

وی در ادامه از مردم خواست در احرای برنامه های مختلف بنیاد علوی در راستای توسعه، آبادانی و پیشرفت شهرستان همراه شوند.
مرادی پور گفت؛ ما باید سیره و روش سردار سلیمانی را الگوی زندگی ومسئولیت خود قرار دهیم.