تجلیل از دانش آموزان- معلمین و مدیران مدارس لنده

طی سال تحصیلی گذشته بنیاد علوی اطلاعیه و آیین نامه تجلیل از دانش آموزان ممتاز را منتشر کرد و همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ با تامین ملزومات آموزشی از ۱۳۵۰دانش آموز و دانشجو ممتاز لنده تجلیل شد.

سایت خبری لنده- مدیر ملی طرح محرومیت زدایی شهرستان لنده در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به تجلیل از برترین های علمی برای دومین سال گفت؛ در ادامه طرح محرومیت زدایی این شهرستان با همکاری آموزش وپرورش به منظور ایجاد روحیه و انگیزه مضاعف در دانش آموزان در کسب علم دانش بنیاد علوی در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ به مانند سال گذشته از برترین های علمی تجلیل میکند .

وی خاطر نشان کرد؛ از دانش آموزان مقطع ابتدایی که معدل قبولی آنان خیلی خوب باشد و دانش آموزان دوره متوسطه اول با معدل قبولی ۱۹ و دوره دبیرستان با معدل قبولی ۱۸ و نیم تجلیل خواهد شد.

مدیر محرومیت زدایی لنده با اشاره به تقدیر از زحمات مدیران مدارس شهرستان نیز گفت؛ مدیران و معلمین مدارسی که ۵۰ درصد دانش آموزان آنان معدل ردیف های ۱ الی ۳ را کسب نمایند و مدیران آموزش و پرورش شهرستان لنده در صورتی که ۵۰ درصد دانش آموزان مدارس کل شهرستان معدل ردیف های ۱,۲,۳ را بدست آورند و همچنین از تعدادی از معلمین و کادر آموزشی برتر شهرستان به پیشنهاد مدیر آموزش وپرورش لنده تجلیل خواهد شد.

وی افزود؛ در ادامه تجلیل از برترین های علمی این شهرستان از دانشجویان متولد شهرستان لنده (ساکن) که دوره دبیرستان (۳ مقطع سال آخر) را در دبیرستان های این شهرستان و سپس به دانشگاه راه یافته اند و دانشجویی ممتاز (معدل ۱۷ و نیم ) در نیم سال دوم ۹۷-۹۸ کسب نمایند تجلیل میشود .

وی در پایان ابراز امیدواری کرد برگزاری چنین برنامه ای زمینه های لازم را برای ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر در بین دانش آموزان و معلمین ایجاد نماید.