با حمایت بنیاد علوی صورت گرفت؛

تجلیل از برترین های مسابقه عکس لنده مقصد گردشگری+تصاویر

اختتامیه اولین دوره مسابقه نوروزی عکس <<لنده مقصد گردشگری>> برگزار شد.

لنده مقصد گردشگری

سایت خبری لنده-رییس انجمن فیلم و عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنده با تقدیر از بنیاد علوی در راستای حمایت مالی برگزاری مسابقه مجازی لنده مقصد گردشگری گفت؛ با توجه به  تاثیرگذاری فضای مجازی بر فضای حقیقی پیش از ایام نوروز از سوی این انجمن برنامه ریزی هایی برای معرفی مناطق گردشگری شهرستان از طریق این فضا شد و موفق شدیم اولین دوره مسابقه عکس لنده را برگزار کنیم .

غریب ریاحی با اشاره به شناسایی استعداد های حوزه عکاسی در شهرستان لنده افزود. با حمایت بنیاد علوی و اداره فرهنگ و ارشاد از طریق این مسابقه موفق به کشف استعداد های پنهان عکاسی شدیم و در تلاشیم با برگزاری کلاس های آموزش عکاسی این استعداد ها را پرورش دهیم.

وی گفت؛ در این مسابقه که در فضای مجازی اینستاگرام برگزار شده بود علاقمندان به عکاسی ۷۴۰ اثر را با هشتگ #لنده مقصد گردشگری پیوست کرده بودند.

ریاحی در پایان بیان داشت؛ از بین آثار شرکت کننده در مسابقه، بدون در نظر گرفتن رتبه بندی ۱۰ عکس از میان ۷۴۰ عکس ارسال شده به این مسابقه به عنوان آثار برتر انتخاب شدند.

گفتنی است در آیین اختتامیه اولین دوره عکس شهرستان لنده از ابوذر قاسمی پور، عظیمه شفیعی پور،حدیث قربانی، مسعود حاجتی، پوریا زارعی، محمد زارعی، عمار نیک بخت، شمس اله قنبری و محمد پاکسیرت تجلیل شد.

لنده مقصد گردشگری