اقدام قابل تقدیر انجمن جوانان و نهاد آبادانی و پیشرفت لنده؛

تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان لنده+تصویر

به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن، انجمن جوانان با همکاری نهاد آبادانی و پیشرفت این شهرستان  از آزادگان شهرستان لنده تجلیل بعمل آورد.
سایت خبری لنده
مرادی پور دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده در این آیین گفت؛  ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به آغوش میهن اسلامی، یادآور اراده راسخ مردانی است که در راه دفاع از کیان و عزت یک ملت، در برابر سخت‌ترین ناملایمات ایستادگی کردند و دست از آرمان والای خود برنداشتند.

مهندس مرادی پور افزود: آزادگان در دفاع مقدس با تاسی به عاشورا جنگیدند و بعد از اسارت نیز در جهت حفظ آرمان های اسلام نقش خود را به خوبی ایفا کردند.

نماینده بنیاد مستضعفان در لنده تصریح کرد : اسارت این اسوه های صبر و استقامت جزو اسناد پر افتخار ملت ایران محسوب می شود؛اسنادی که می توان از لابه لای آنها اعتراف صریح دشمن را به ناتوانی در برابر اراده آهنین فرزندان ملت ایران مشاهده کرد.

در ادامه امام جمعه شهرستان لنده گفت: ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان عزیز به وطن از شیرین ترین و باشکوه ترین ایام در تقویم انقلاب اسلامی ملت ایران است.

وی تصریح کرد:آزادگان نشان عزت و اقتدار میهن اسلامی هستند که در زندان‌های رژیم بعث عراق با استقامت و پایداری خود افتخار آفریدند.

وی افزود :دوران اسارت، دوران سخت و طاقت‌فرسایی است و انسان در آن شرایط به‌جز پروردگار متعال هیچ تکیه‌گاه و پناهی ندارد لکن رزمندگان اسلام با استعانت از ذات احدیت این دوران سخت را به دوره رشد و شکوفایی خود تبدیل کردند.

در ادامه جلسه مجتبی محمدی به نمایندگی از انجمن جوانان از حضور همه مسئولین که دعوت انجمن جوانان را پذیرفتند تقدیر و تشکر کرد و گفت: این روز تاریخی را به تمامی آزادگان، خانواده‌های معزز و شکیبای آنان، همه ملت مقاوم ایران سرافراز به ویژه آزادگان و ایثارگران شهرستان لنده تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال تمنا دارم به همه ما توفیق خدمتگزاری خالصانه و مجاهدانه در راه سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی را عنایت فرماید.

محمدی در پایان از مجموعه بنیاد علوی که در کارهای فرهنگی همیشه پیش قدم هستن و همکاری میکنند تقدیر و تشکر کرد.