مدیر جهاد کشاورزی لنده؛

تبیین نقش بنیاد مستضعفان-علوی در توسعه کشاورزی لنده+تصویرمدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت: اعطای تسهیلات مختلف از محل‌های صندوق توسعه روستایی و بنیاد علوی در سطح شهرستان لنده باعث شده است تا از ظرفیت‌های موجود در توسعه بخش‌های دامداری و کشاورزی به نحو احسنت استفاده شود.

به گزارش سایت خبری لنده؛ مدیرجهاد کشاورزی شهرستان لنده  با اشاره به فرصت‌های پیش رو برای توسعه کشاورزی و دامداری و توجه ویژه به زنبورداری در این شهرستان خاطرنشان کرد: اجرای زیرساخت‌های مهم حوزه کشاورزی و دامداری در روستا‌های دو بخش مرکزی و موگرمون از مهمترین سیاست‌های جهاد کشاورزری در این شهرستان در چند سال گذشته است.

وی افزود: اعطای تسهیلات مختلف از محل‌های صندوق توسعه روستایی و بنیاد علوی در سطح شهرستان لنده باعث شده است تا از ظرفیت‌های موجود در توسعه بخش‌های دامداری و کشاورزی به نحو احسنت استفاده شود.

وی با اشاره به حمایت از فعالان این حوزه خبر داد: به ازای هر کلنی زنبور عسل مبلغ ۲۵۰ هزار تومان تسهیلات سرمایه درگردش درکار گروه اشتغال شهرستان مصوب و به بانک سینا از محل اعتبارات بنیاد علوی ارسال گردید که ماهیانه ۱۰ نفر از پرونده‌های ارسالی پرداخت خواهد شد.