نماینده بنیاد علوی در لنده؛

تامین یک دستگاه سم پاش ۲ هزار لیتری و تحویل به اداره دامپزشکی لنده

با تخصیص ۱۶۰ میلیون ریالی از سوی بنیاد علوی یک دستگاه سم پاشی ۲ هزار لیتری برای اداره دامپزشکی  شهر لنده خریداری شد.

سایت خبری لنده؛ با توجه به پیشرفت های علمی بشر و دستیابی به روش های نوین در زمینه های مختلف علمی باید به دنبال روش های علمی جهت مبارزه با آفات و پیشگیری از بیماری ها باشیم.

نماینده بنیاد علوی در لنده اظهار داشت؛ از آنجا که استفاده از روش های قدیمی و سنتی برای عملیات سمپاشی، کارایی مناسبی ندارند و باعث مصرف بی رویه سموم می شود و هم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد و هم از نظر زیست محیطی باعث آثار مخرب بر محیط زیست میشود بنیاد علوی خرید تجهیزات جدید سمپاشی در راستای ضد عفونی و کن و زدایی معابر شهر لنده را در دستور کار قرار دارد.

مراد مرادپور با اشاره به نیاز مبرم اداره دامپزشکی به یک دستگاه سم باش با حجم بالا، اعتبار ۱۶۰ میلیون ریال به این اداره کمک تا ضمن مقابله با شیوع کرونا در وضعیت بحرانی این روزها در ادامه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

وی یاد آور شد؛ بنیاد علوی اقدمات خوب دیگری در این مدت در راستای مقابله با کرونا در این شهرستان نیز داشت که مهم ترین آن ایجاد کارگاه دوخت ماسک با استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی بود و ضمن آن بنیاد تامین مواد و ملزومات در قالب یک پک کامل را در سطح کشور( در راس مناطق ۱۴ گانه پایلوت محرومیت زدایی) در دستور کار قرار داد که بزودی این ملزومات به شهرستان لنده ارسال خواهد شد.