در بازدید امام جمعه و فرماندهی سپاه شهرستان لنده عنوان شد؛

بهره برداری از ساختمان مرکز بستر درمانی لنده تا پایان سال ۹۸+تصاویر

حجت السلام محمودی امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه لنده بهمراه مدیر شهرستانی طرح آبادانی و پیشرفت این شهرستان از پروژه در حال احداث مرکز بستر درمانی بنیاد علوی بازدید کردند.


به گزارش سایت خبری لنده؛ مهندس مرادی مدیر شهرستانی طرح آبادانی و پیشرفت لنده در این بازدید گفت؛ در راستای توسعه زیر ساخت های بهداشت و درمان در این منطقه پیرو تفاهم نامه منعقد شده فی مابین بیناد علوی و علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در آخرین سفر مشترک رئیس وقت بنیاد مستضعفان کشور و رئیس هیات مدیره بنیاد علوی در اردیبهشت ماه نود هفت کلنگ مرکز درمان بستر لنده به زمین زده شد و عملیات احداث این مرکز درمانی از همان روزها شروع شد.

مهندس مرادی اظهار داشت؛ این پروژه هم اکنون در مرحله بتن ریزی سقف طبقه اول و دوم قرار دارد و آنچه تعهد بنیاد است ظرف چند ماه آینده عملی و در صورت تامین تجهیزات از سوی دانشگاه علوم پزشکی تا پایان سال ۹۸ شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.

نماینده بنیاد علوی خاطرنشان کرد؛ کلیه لوازم جانبی اعمم از درب و پنجره ها، نرده و تجهیزات سرمایشی این مرکز درمانی توسط بنیاد علوی خریداری شده است.

در این بازدید حجت الاسلام محمودی امام جمعه شهرستان لنده ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد علوی گفت؛ یکی از مشکلات و مطالبات مهم مردم این منطقه از سالهای گذشته تاکنون بحث بیمارستان بود و تکمیل و بهره برداری از این مرکز درمانی هدیه ای ارزشمند به مردم خواهد بود.

امام جمعه لنده اظهار داشت؛ امروز وجود بنیاد علوی در شهرستان محروم لنده یک فرصت است که مسئولین استانی و شهرستانی در راستای محرومیت زدایی از سیمای این منطقه محروم باید پای کار باشند و همکاری کنند.

گفتنی است با بهره برداری از این مرکز درمانی پزشکان متخصص”اطفال، زنان، جراح عمومی” با بخش‌های زایمان ترکیبی، بستری بزرگسالان و خردسالان، آزمایشگاه، اتاق احیاء، ماما، رادیولوژی، سنوگرافی، دندان پزشکی، بهداشت محیط حرفه‌ای، داروخانه و بخش روانشناسی به مردم این منطقه خدمت رسانی خواهند کرد.