یادداشت رئیس آموزش وپرورش لنده؛

بنیاد مستضعفان در ترازوی آموزش و پرورش شهرستان لنده+تصویر

به گزارش سایت خبری لنده؛ با انتخاب شهرستان لنده به عنوان دومین منطقه از کشور توسط بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت زدایی خدمات زیادی در حوزه های مختلف این شهرستان صورت گرفت.

در کنار مباحثی چون اشتغال، توسعه زیر ساخت های عمرانی و کمک های عام المنفعه طی یک سال گذشته با هدف توسعه زیر ساخت های آموزشی و ترویج مباحث فرهنگی اقدامات تاثیر گذاری نیز در حوزه آموزش و پرورش لنده انجام که این اقدمات باعث گردید رئیس آموزش و پرورش طی یادداشتی از حمایت ها و خدمات انجام گرفته تقدیر و بعد از آن با توجه به کاستی های که وجود دارد از رئیس جدید بنیاد مستضعفان استمداد بطلبد.

در یادداشت دکتر جاویدان رئیس آموزش وپرورش شهرستان لنده آمده است؛

به نام خدای بخشنده-فاستقوالخیرات
از نشانه های ایمان به حضرت باریتعالی تشکر و سپاسگزاری از آن ذات اقدس و در گام دوم تشکر از انسانهایی است که رخت خدمت بر تن کرده و موجبات آسودگی خاطرِ خلقی را فراهم نمایند، این وظیفه ای است که مورد سفارش خداوند و اولیاء دین می باشد.
بر همین اساس بر خود فرض می دانیم از تلاش های بی دریغ مهندس سعیدی کیا ریاست سابق بنیاد مستضعفان تشکر کرده و چند جمله ای در باب خدمات ایشان به حوزه آموزش و پرورش شهرستان لنده از نگاهِ زیبای مخاطبین بگذرد.

با حضور و استقرار بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده شاهد تلاش های شبانه روزی مجموعه عوامل اجرایی از دور افتاده ترین روستاها تا مرکزی ترین نقطه شهر بوده ایم که در این راستا لازم می دانم خالصانه ترین تقدیر خود را از  خدمات انجام گرفته طی یک سال گذشته به آموزش و پرورش[ که اگر شرح آن برود مثنوی هفتاد من می شود] داشته باشم و سیاهه ای هر چند ناچیز از این خدمات را در ذیل اعلام دارم؛

**نوسازی و تعمیر ۵۵ مدرسه در مناطق روستایی و شهر لنده

**شروع به کار ساخت ۶۵ کلاس درس در مناطق روستایی و شهری با مشارکت ۵۰ میلیارد ریالی همراه با سازمان نوسازی مدارس

**مجهز کردن مدارس شهرستان به تجهیزات لازم از قبیل رایانه پروژکتور برد هوشمند و بسیاری دیگر وسایل سخت افزاری

**تجهیز ۲ مدرسه به کارگاه های کامپیوتر

**تجهیز مدارس به وسایل سرمایشی کولر و آبسردکن

**تقدیر از دانش آموزان، معلمان و دانشجویان نخبه علمی

**تقدیر از دانش آموزان در رشته های قران عترت و نماز

**تامین پوشاک دانش آموزان مناطق روستائی شهرستان

**کمک به سرمایش سالن های برگزاری کنکور سراسری

بی تردید با وجود خدماتی که از طرف مجموعه بنیاد در راس مهندس سعیدی کیا به آموزش و پرورش این منطقه ارائه گردید اما همچنان آموزش و پرورش تا رسیدن به تعالی راه درازی در پیش دارد و بیش از پیش نیازمند نگاه توسعه گرایانه و سرمایه ای [و نه هزینه ای] مهندس فتاح مدیر جدید بنیاد می باشد.

اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده ضمن تقدیر فراوان از مدیریت سابق بنیاد و ضمن عرض تبریک به جناب مهندس فتاح کما فی السّابق دست یاری و نیاز خود را به سوی مجموعه بنیاد مستضعفان دراز کرده و از ایشان برای ادامه کمک به حل مشکلات آموزش و پرورش در حوزه های از جمله تجهیزات ورزشی و تکمیل پروژههای نیمه تمام التماس دعا داریم .

باشد که دعای خیر آن مادر رنج دیده روستایی یا آن نوجوان غریب با کامپیوتر که دستانش به همت بنیاد مستضعفان با صفحه کلید آشنا شد بدرقه راه همه خادمان صدّیق ایرانِ عزیزمان باشد.

علی جاویدان
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده