بازدید میدانی فرماندار و مسئول نهاد لنده از پروژه آبرسانی حومه غربی؛

بنیاد علوی به سالها سختی در تامین آب شرب چهار روستای لنده پایان داد+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده در بازدید از طرح آبرسانی در بخش مرکزی گفت: چهار روستایی دره بنگ، سفی خانی، نرگسی و گندم زار تا کنون بوسیله تانکر آبرسانی می شدند که در بازدید های صورت گرفته طی ماه گذشته و پیگیری از طریق بنیاد علوی پس از سالها با مساعدت و همکاری بنیاد در تخصیص اعتبار لازم یکی از مهمترین مطالبات مردم این چهار روستا تحقق خواهد یافت. 

سایت خبری لنده

سید خدادوست موسوی با بیان اینکه عملیات آبرسانی به این روستاها به همت بنیاد علوی آغاز شد افزود؛ خط انتقال این پروژه شش کیلومتر و پانصد متر با لوله ۲ اینچ از نوع پلی ایتلین و با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است.

وی با اشاره به اینکه برای ذخیره سازی آب شرب این روستا‌ها، مخزن ۵۰ متر مکعبی ساخته شد گفت؛ پیشرفت کاری این طرح از لحاظ کیفی و کمی مطلوب است و تا دهه فجر امسال این طرح به بهره برداری می رسد.

مسئول نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی در شهرستان لنده در حاشیه این بازدید نیز اظهارداشت؛ ماموریت بنیاد علوی در شهرستان لنده محرومیت زدایی است و به همین منظور این بنیاد تا کنون در حوزه‌ های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، مذهبی و بهداشت و درمان خدمات شایانی را ارایه داده است.

مراد پور افزود: این بنیاد روستاها و مناطق محروم و کمتر برخوردار را در این شهرستان شناسایی و نیازهای آنها را اولویت بندی و خدمات رسانی می کند و امیدواریم بتوانیم مشکلات این مناطق را برطرف کنیم.