اختتامیه رقابت های دو و میدانی آقایان و خانم ها؛

برترین دونده های شهرستان لنده معرفی شدند+تصاویر

مسابقات دو و میدانی آقایان و بانوان با حمایت بنیاد علوی، همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات دو و میدانی شهرستان لنده در مجموعه ورزشی شهید دستغیب این شهر برگزار شد .


پیروز درخواه رئیس هیئت دو و میدانی این شهرستان در گفتگو با این پایگاه خبری گفت؛ مسابقات به مناسبت دهه امامت و ولایت با حمایت ویژه بنیاد علوی حامی این دوره از مسابقات ورزشی در شهرستان با حضور بیش از ۴۰ ورزشکار در ماده دوی ۴۰۰ متر در دو گروه آقایان و خانم ها برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد؛ در گروه آقایان که با حضور ده ورزشکار برگزار شده بود آقایان هرمز عبدالله زاده نفر اول، آرش رحیمی نفر دوم و عبدالوهاب صادقی نفر سوم شدند.

وی همچنین از رقابت ۳۰ نفر از ورزشکاران خانم در این دوره از مسابقات خبر داد و اعلام داشت؛ در دوی ۴۰۰ متر بانوان خانم ها ثریا خنجر زاده، نادیا عسکری، عالیه رزمه و حدیث اسلام دوست رتبه های برتر را کسب کردند.

پیروز درخواه رییس هیات دو و میدانی لنده از حمایت بنیاد علوی حامی ورزش لنده و اداره ورزش و جوانان که در برگزاری مسابقات همکاری داشتند تقدیر کرد و گفت؛ در آیین اختتامیه که با حضور مسیولین شهرستانی و مدیر شهرستانی طرح آبادانی و پیشرفت لنده برگزار شد جوایز نفیسی به نفرات برتر اهدا گردید.

در ادامه گزارش تصویری از این مسابقات را خواهید دید.