مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت لنده؛

کمک یک و نیم میلیاردی به فوتبال شهرستان لنده/ضرورت همکاری مردم و دهیاران در اجرای پروژه های ورزشی+تصویر

مدیر ملی طرح آبادانی و پیشرفت لنده از احداث ۶ زمین چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان در روستاهای شهرستان لنده خبر داد.

یزدان پرست این سرمایه گذاری را گامی مهم و اساسی در توسعه زیر ساخت های ورزش شهرستان لنده عنوان و در این راستا گفت؛ تحقق عدالت اجتماعی و بهرمندی جوانان مناطق محروم از چنین امکانات استانداردی از اولویت های بنیاد مستضعفان-علوی است و در همین راستا در طرح آبادانی و پیشرفت لنده احداث ۶ زمین چمن مصنوعی در دستور کار قرار گرفت.

مدیر محرومیت زدایی شهرستان لنده خاطر نشان کرد؛ این طرحها در قالب چمن ورزشی روباز هستند که برای هر کدام از این پروژه ها ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

ایشان با اشاره به تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان و بنیاد مستضعفان-علوی در راستای توسعه زیر ساخت های ورزش مناطق محروم یادآور شد؛ ۶ زمین چمن روستاهای مالملا، مالشیخ، وحدت موگرمون، قیام، تراب و دشت بن با مشارکت ۵۰ درصدی احداث خواهند شد.

وی افرود؛ هر کدام از این پروژها با ابعاد ۴۵ در۲۷ متر با داشتن امکاناتی از جمله فرش چمن مصنوعی وفنس‌کشی دور زمین در اختیار جوانان این مناطق قرار داده خواهد شد.

مهندس یزدان پرست با اشاره به همکاری مردم و دهیاری روستای قیام گفت؛ پروژه زمین چمن این روستا شروع و پیمانکار روستاهای وحدت، مالملا و مالشیخ مشخص گردید .

مدیر ملی محرومیت زدایی شهرستان لنده خطاب به مسئولین مربوطه در شهرستان، مردم و در راس دهیاران سایر مناطق گفت؛ این فرصت شاید دیگر برای روستاهای محروم این منطقه فراهم نشود ولذا انتظار میرود همه تلاش کنند تا در سریعترین زمان ممکن زمین مناسب برای اجرای این پروژها در دیگر مناطق انتخابی فراهم شود.