اختتامیه مسابقات هندبال در لنده؛

بانوان چرام قهرمان مسابقات هندبال جام علوی+تصویر

در ادامه برگزاری مسابقات جام علوی که همزمان با دهه ولایت در شهرستان لنده آغاز شد، این شهرستان میزبان مسابقات منطقه ای هندبال بانوان بود.

به گزارش سایت خبری لنده؛ آیین اختتامیه مسابقات منطقه ای هندبال با حضور مسولین بنیاد علوی و اداره ورزش و جوانان در سالن ورزشی این شهر برگزار شد.

محمدی رئیس هیات هندبال لنده در آیین اختتامیه این مسابقات گفت؛ این دوره از بازیها با حمایت بنیاد علوی و همکاری اداره ورزش و جوانان با حضور تیم های لنده، سوق، چرام و دهدشت در شهر لنده برگزار شد.

وی افزود؛ در پایان این مسابقات تیم هندبال بانوان شهرستان چرام قهرمان و تیم سوق نایب قهرمان این بازیها شد.

رییس هیات هندبال شهرستان لنده اظهار داشت؛ این مسابقات با حضور ۱۰۰ بازیکن، مربی، سرمربی و سرپرست برای اولین بار در سطح منطقه ای به میزبانی لنده برگزار شد که جز به حمایت عوامل ذکر شده برای ما امکان پذیر نبود.

محمدی خاطرنشان کرد؛ امروز شاهد قضاوت خوب داوران مطرح کشوری در این دوره از بازیها بودیم که کیفیت خوب برگزاری بازیها بی تاثیر از حضور آنان نبود و به نمایندگی از ورزشکاران از حضور این داوران که از افتخارات هندبال استان هستند تشکر میکنم.

وی به اهدای جوایز و حمایت مالی بنیاد علوی اشاره و گفت؛ بازیها با حمایت ویژه بنیاد علوی برگزار و این اولین دوره ای بود که توانستیم با هدایای درخور شان از ورزشکاران تجلیل کنیم.

رئیس هیات هندبال از همکاری و همراهی عوامل اجرایی،حمایت ویژه بنیاد علوی، هیات هندبال استان کهگیلویه و بویر احمد و اداره ورزش و جوانان لنده تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است جام علوی از سری اقدمات حمایتی بنیاد علوی در حوزه ورزش شهرستان لنده است که به مناسبت دهه ولایت با همکاری اداره ورزش و جوانان لنده در ۳ سطح استانی، منطقه ای و شهرستانی به میزبانی این شهرستان انجام میگیرد و با استقبال پرشور ورزشکاران در اکثریت رشته های ورزشی روبرو شد. این مسابقات شور و نشاط خاصی به ورزش این شهرستان بخشید.
این دوره از مسابقات ضمن ایجاد شور و نشاط و کشف استعداد های ورزشی در رشته های مختلف باعث شد تا ورزش لنده تجربه بزرگ میزبانی در این سطح را تجربه نماید و قطعا ماحصل این اقدام برای سالهای آینده نوید بخش برگزاری مسابقات رشته های مختلف با میزبانی در سطوح بالاتر خواهد بود.