گزارش؛

بازدید معاون ساخت و نگهداری راه های روستایی سازمان راهداری کشور از پروژه های آسفالت روستایی توسط بنیاد علوی در شهرستان لنده+ تصاویر

معاون ساخت و نگهداری راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور از پروژه آسفالت راه های روستایی که توسط بنیاد علوی در شهرستان لنده در حال انجام است بازدید کرد.

در این بازدید مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای، فرماندار و نماینده بنیاد مستضعفان در شهرستان لنده معاون سازمان راهداری کشور را همراهی کردند.

به گزارش سایت خبری لنده؛ مهندس خاوری در این بازید میدانی ضمن ابراز رضایت از روند کار از تلاش های مجموعه بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی(مجری محرومیت زدایی شهرستان لنده) و اداره کل راهداری استان تقدیر و اظهار داشت؛ با اتمام و بهره برداری از این حجم راه روستایی کمک بزرگی به مردم مناطق محروم این منطقه خواهد شد.

وی ضمن حمایت از تصمیم گیری های مجموعه راهداری و حمل نقل جاده ای در راس مدیر کل این مجموعه گفت؛ هر پروژه ای که با صلاحدید ایشان تعریف شود از آن حمایت کامل خواهیم داشت و ایشان نماینده تام الاختیار ما در استان است ولذا در راستای رفع محرومیت از سیمای مناطق محروم مورد حمایت ماست.

در ادامه بازدید امروز دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده به ارائه گزارشی از اقدمات محرومیت زدایی توسط بنیاد علوی در شهرستان پرداخت و اظهار داشت انتظار می رود اداره راهداری نسبت به تفاهم نامه های منعقده با بنیاد علوی متعهد باشد و سهم ۵۰ درصدی خود را جهت خدمت به مردم عملی نماید و این همکاری و مشارکت بموقع انجام گیرد تا روند خدمات رسانی تسریع شود.

مهندس مرادی پور ضمن نارضایتی از عدم تعهد اداره کل راه و شهرسازی نسبت به اجرای برخی پروژه ها از جمله پل های نیمه تمام ( پل محور چاروسا به لنده) که تفاهم نامه آن در سال ۹۸ منعقد گردید خواستار اجرایی شدن هر چه سریعتر شدن اجرای این پروژه ها برای رفع گوشه ای از مشکلات مردم شد.

نماینده بنیاد مستضعفان ضمن اعلام آمادگی این نهاد در خدمت رسانی به مردم مناطق محروم این شهرستان از نماینده وزیر راه خواست تا با مشارکت های شفاف و واقعی با بنیاد روند خدمت رسانی به مردم تسریع شود.

در این بازدید فرماندار شهرستان لنده نیز از محرومیت چندین ساله در حوزه راههای روستایی و عشایری گزارش داد و گفت؛ روزانه حجم زیادی از انتقادات و گلایه را شاهد هستیم که انتطار میرود با حمایت از راهداری و حمل نقل جاده ای استان کمک شود تا گوشه ای از این محرومیت ها رفع شود.

فرماندار موسوی ضمن تقدیر از حضور معاون ساخت و نگهداری راههای روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل نقل جاده ای کشور در این منطقه محروم به جاده های عشایری و چندین روستای بخش مرکزی در این شهرستان اشاره و خواستار مساعدت بیشتر از سوی وزارت راه گردید تا مشکل این مناطق نیز رفع شود.

در این بازدید پیرو مطالبه گری فرماندار شهرستان لنده با موضوع آسفالت جاده های چندین روستایی بخش مرکزی در این َشهرستان مهندس خاوری وعده داد در راستای تامین قیر و اعتبارات، اداره کل راهداری را حمایت تا انشالله مشکل جاده های این بخش نیز رفع شود.