دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده؛

اقدامات بنیاد علوی در پشتیبانی و عملیات اطفاء حریق کوه سفید لنده+تصویر

در پی آتش سوزی های اخیر در لنده دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان از اختصاص یکصد میلیون تومان در راستای تامین تجهیزات مهار آتش برای این شهرستان خبر داد.

اقدامات بنیاد علوی در پشتیبانی و عملیات اطفاء حریق کوه سفید لنده

سایت خبری لنده 

« دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت لنده » به اقدامات بنیاد علوی در خصوص مهار آتش در منطقه کوه سفید خبر داد و اظهار کرد؛ از ابتدای حریق در این منطقه، پشتیبانی از عملیات اطفاء در دستور کار قرار گرفت.

مرادی پور در گفتگو با سایت خبری لنده گفت؛ در بحث پشتیبانی و تامین آذوقه برای امدادگران و گروه های مختلف مردمی در کنار ستاد مدیریت بحران بودیم و تا پایان مهار حریق مانند گذشته با تمام توان در کنار مردم و عوامل پر تلاش سایر دستگاه‌های خدمت‌رسان خواهیم ماند و از هر گونه کمکی مضایقه نخواهد شد.

مرادی پور خاطرنشان کرد؛ در گذشته نیز شاهد حریق در مناطق مختلف شهرستان از جمله منطقه کوه سفید بودیم که اقدام به تامین تجهیزات مهار آتش (دمنده) شد ولی متاسفانه بنابه مشکلاتی این وسایل تامین نشد و در اولین فرصت با رفع موانع پیشرو با اعتباری که در نظر گرفته شد این تجهیزات خریداری میشود.

دبیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان در لنده از اختصاص یکصد میلیون تومان در راستای تامین تجهیزات مهار آتش برای این شهرستان خبر داد.