طرح تجلیل از دانش آموزان نخبه مناطق محروم؛

ارسال ملزومات آموزشی بنیاد مستضعفان به شهرستان لنده همزمان با آغاز سال تحصیلی+تصاویر

رئیس آموزش و پرورش شهرستان لنده از ارسال ملزومات آموزشی بنیاد مستضعفان_علوی به آموزش وپرورش این شهرستان همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.

دکتر جاویدان در گفتگو با سایت خبری لنده گفت؛ طی سال تحصیلی گذشته بنیاد علوی اطلاعیه و آیین نامه تجلیل از دانش آموزان ممتاز را منتشر کرد و همزمان با آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ با تامین ملزومات آموزشی از ۱۳۵۰دانش آموز ممتاز این شهرستان تجلیل کرد.

جاویدان با اشاره به تجلیل از برترین های علمی برای دومین سال گفت؛ در ادامه طرح محرومیت زدایی این شهرستان با همکاری آموزش وپرورش به منظور ایجاد روحیه و انگیزه مضاعف در دانش آموزان در کسب علم دانش بنیاد علوی در سال تحصیلی۹۸-۹۹ به مانند سال گذشته از برترین های علمی تجلیل میکند.

وی خاطر نشان کرد؛ از دانش آموزان مقطع ابتدایی که معدل قبولی آنان خیلی خوب باشد و دانش آموزان دوره متوسطه اول با معدل قبولی ۱۹ و دوره دبیرستان با معدل قبولی ۱۸ و نیم تجلیل خواهد شد.

رئیس آموزش وپرورش لنده خبر داد سری دوم ملزومات آموزشی بنیاد مستضعفان_علوی در اختیار این اداره قرار داده شد که از فردا چهارشنبه  با حضور مسئولین شهرستان توزیع این اقلام از مدرسه انقلاب آغاز میشود.