مدیر کل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد؛

احداث ۱۱۲ کلاس درس با مشارکت بنیاد مستضعفان در استان کهگیلویه و بویر احمد+تصاویر

مدیر کل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویر احمد گفت؛ بنیاد مستضعفان در سطح کشور ۱۸۰۲ کلاس درس احداث میکند که از این تعداد ۱۱۲ کلاس درس در این استان اجرا میشود.

مراسم افتتاح و بهره برداری از ۶ کلاس درس روستایی که با مشارکت بنیاد مستضعفان در ۳ نقطه از شهرستان های کهگیلویه و چرام( روستاهای نهضت آباد القچین و تنگ هیگون ) با حضور نماینده بنیاد علوی در استان، رییس سازمان املاک بنیاد مستضعفان خوزستان، مدیر کل سازمان نوسازی وتجهیز مدارس استان کهگیلویه وبویر احمد ، فرماندار شهرستان چرام و جمعی از مسئولان استان و شهرستان چرام برگزار شد.

به گزارش سایت خبری لنده؛ مدیر کل سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آیین افتتاحیه مدرسه روستای نهضت آباد گفت؛ بنیاد مستضعفان در سال گذشته ۱۶ کلاس درس در سطح استان احداث و تحویل این اداره کل گردید تا دانش آموزان مستعد مناطق محروم در فضاهای نوسازی شده و مجهز تحصیل کنند.

وی افزود؛ با همکاری بنیاد علوی در سال جاری نیز ۸ پروژه در قالب ۱۶ کلاس درس در دستور کار قرار گرفت که این تعداد در شهرستان های دنا،بویر احمد، گچساران، کهگیلویه و چرام احداث میشوند .

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد یاد آورشد؛ در شهرستان لنده به عنوان پایلوت محرومیت زدایی ۶۵ کلاس درس تعهد بنیاد مستضعفان است که ۱۶ کلاس درس در حال اجراست.