احداث هشت زمین چمن مصنوعی در روستاهای لنده

مدیر محرومیت زدائی شهرستان لنده با اشاره به تفاهم نامه بنیاد علوی با وزارت ورزش و جوانان در راستای احداث زمین چمن مصنوعی در مناطق محروم کشور از احداث هشت زمین چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان خبر داد.

یزدان پرست اظهار داشت؛ پیرو تفاهم نامه صورت گرفته فی مابین بنیاد علوی و وزارت ورزش و جوانان در سال ۱۳۹۶ مقرر شده است زمین های چمن مصنوعی فوتبال با ابعاد ۴۵ متر در ۲۷ متر در مناطق محروم این شهرستان احداث گردد.

وی افزود؛ موقعیت جغرافیایی زمین ها بر اساس جمعیت دهستانها، راههای دسترسی و حوزه نفوذ هر یک زمینهای در روستاهای اطراف خود، توسط بنیاد علوی و وزارت ورزش و جوانان مشخص شده است.

 

مدیر محرومیت زدائی شهرستان لنده خاطر نشان کرد؛ با پایش صورت گرفته و هماهنگی انجام شده با اداره وزرش و جوانان شهرستان لنده، ۸ زمین در روستاهای مختلف شهرستان لنده در راستای احداث زمین چمن مصنوعی به وزرات ورزش و جوانان معرفی شده است.

وی ساخت زمین روستاهای مال ملا، دشت بن، وحدت، تراب، مال شیخ، قیام را در تعهد بنیاد و زمین روستاهای ایدنک و شیتاب را در تعهد وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.

مدیر محرومیت زدایی شهرستان لنده در پایان گفت؛ مجموع شش پروژه زمین چمن مصنوعی در این شهرستان با تجهزیات کامل فرش چمن مصنوعی، رختکن، سرویس بهداشتی و فنس کشی دور زمین احداث می شوند