آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب به مناطق غربی شهر لنده با حمایت مالی بنیاد علوی+تصویر

عملیات اجرایی خط انتقال آب به مخزن یک هزار متر مکعبی مناطق غربی شهر لنده آغاز شد.

سایت خبری لنده
سید خدادوست موسوی در بازدید از عملیات اجرایی خط انتقال آب به مخزن یک هزار متر مکعبی این شهر گفت: با توسعه زیر ساخت‌های شهری و افزایش ساخت و سازها، ضرورت خدمات رسانی به این مناطق بیشتر می شود.
فرماندار لنده افزود: با توسعه خدمات شهری و افزایش ساخت و ساز‌ها در مناطق مختلف شهر لنده به خصوص شهرک فجر و شهید رجایی توسعه خدمات نیز باید در این شهرک‌ها در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: به دلیل اختلاف ارتفاع برخی از منازل مسکونی با مخرن شماره یک آب لنده که در جوار گلزار شهدای گمنام قرار دارد تامین آب در برخی مناطق از جمله شهرک فجر و شهید رجایی مشکلاتی را در سال‌های گذشته برای شهروندان ایجاد کرد که با تامین منابع مالی مخزن شماره ۲ در تپه ای مشرف به شهرک‌های شهید رجایی و فجر احداث شد.

 

 

موسوی ادامه داد: با انجام پیگیری ها، شاهد اجرای خط انتقال تامین آب به مخزن شماره دو هستیم که با تامین آب به این مخزن مشکل چندین ساله شهروندان در شهرک‌ها و خود شهر لنده برای همیشه برطرف می‌شود.

 

موسوی با اشاره به اینکه سال‌ها است که این طرح شروع آغاز شده بود بیان کرد: به علت نبود منابع مالی مشکلاتی موجود بود که با مشارکت بنیاد علوی این مشکل برطرف شد.

 

وی گفت: طول خط انتقال این پروژه ۴۰۰ متر است که با اختصاص اعتبار چهارصد میلیون تومانی بنیاد علوی برای این پروژه دو منطقه پرجمعیت شهر لنده از نعمت آب پایدار بهرمند خواهند شد.