بخشدار موگرمون در گفتگو با سایت خبری لنده؛

آتش سوزی پوشش جنگلی نسه کوه لنده مهار شد/تقدیر ویژه بخشدار از سپاه پاسداران، منابع طبیعی و نیروهای مردمی+تصاویرمحتشم بخشدار بخش موگرمون در گفتگو با سایت خبری لنده از مهار شعله های آتش در نسه کوه لنده خبر داد و اعلام کرد پایش منطقه ادامه دارد.

محتشم افزود؛ خوشبختانه با همت و تلاش نیروهای محلی،سپاه پاسداران و منابع طبیعی آتش سوزی پوشش جنگلی  نسه کوه مهار شد که بنابر وظیفه از تلاش های این عزیزان تقدیر و تشکر دارم.

موسی محتشم تصریح کرد: این آتش سوزی تقریبا از ساعت ۱۵ از طریق مردم محلی اطلاع رسانی شد که بلافاصله عوامل امدادی و خدمت رسان در منطقه حاضر شدند و در تعامل نیروی مقاومت بسیج ناحیه لنده، جوامع محلی منطقه، اهالی روستاهای اطراف و نیروهای منابع طبیعی توانستیم شعله های آتش را پس از ساعت ها تلاش، مهار کنیم.

پایش منطقه ادامه دارد
بخشدار بخش موگرمون خاطرنشان کرد: در حال حاضر آتش مهار شده اما برخی نیروهای اداره منابع طبیعی و نیروهای خدمت رسان به منظور پایش در منطقه حضور دارند.

موسی محتشم تاکید کرد: با توجه به وجود علوفه خشک در سطح منطقه، بیم آن می رود تا آتش دوباره زبانه کشیده و خسارات بیشتری به بار آورد، لذا عوامل خدمت رسان در منطقه حاضر هستند تا از شعله ور شدن مجدد آتش خودداری کنند.

گفتنی است بخشدار موگرمون از مردم محلی خواست در صورت موارد مشکوک و روئیت آتش در هر گوشه ای از شهرستان در سریعترین زمان به مراجع مربوطه اطلاع رسانی کنند.

در ادامه تصاویری از تلاش برای مهار آتش در منطقه نسه کوه و شیرین بادام لنده را خواهید دید.